Centrum Edukacji UstawicznejPWSW w Przemyślu

Aktualności

12 czerwca 2019

SZKOLENIE ODWOŁANE

Informujemy, iż w związku z niezebraniem odpowiednio licznej grupy szkoleniowej, szkolenie zaplanowane na 13 czerwca zostało ODWOŁANE.    

5 czerwca 2019

SZKOLENIE PRZEŁOŻONE

Informujemy, że z przyczyn technicznych szkolenie zostało przełożone z 12 czerwca na 13 czerwca na godzinę 13:30.

28 maja 2019

SZKOLENIE ODWOŁANE

Dzień dobry, Niestety z powodu małej ilości zainteresowanych osób, szkolenie w dniu 5 czerwca “Czynniki warunkujące trafny wybór szkoły i zawodu przez uczniów” się nie odbędzie. Za utrudnienia przepraszamy

27 maja 2019

Festiwal Nauk Humanistycznych

W dniu 24 maja w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbył się organizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Przemyślu “Festiwal Nauk Humanistycznych” w ramach Przemyskiej Akademii Talentów. W wydarzeniu wzięło udział ok. 70 uczniów z przemyskich szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie obejmowało wykład otwierający dla wszystkich uczestników oraz tematyczne dyskusje panelowe w mniejszych grupach.

14 maja 2019

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli

Szanowni Państwo,               W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami dla nauczycieli organizowanymi przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu, pragnę zaprosić Państwa na kolejne bezpłatne szkolenia realizowane przez Centrum Edukacji Ustawicznej PWSW we współpracy z Pracownią Diagnozy Predyspozycji Zawodowych prowadzoną przez naszą uczelnię. Szkolenia przeznaczone są dla doradców zawodowych i pedagogów szkolnych, a także… Czytaj więcej »

29 kwietnia 2019

Cyberprzemoc i zagrożenia związane z używkami [ZDJĘCIA] [WIDEO]

W ubiegły czwartek, 25 kwietnia w  Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, funkcjonariusze przemyskiej komendy przeprowadzili wykłady dla pedagogów, dotyczące cyberprzestępczości i aktualnych zagrożeń dla młodzieży płynących z sieci oraz niebezpieczeństwa, jakie niosą za sobą narkotyki i dopalacze. W  Kolegium Technicznego Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbywały się wykłady skierowane do nauczycieli z terenu… Czytaj więcej »

25 kwietnia 2019

Bezpieczne zakupy w sieci – szkolenie dla uczniów szkół średnich

. W trosce o bezpieczeństwo przemyskiej młodzieży, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska organizuje cykliczne spotkania dla uczniów i szkolenia dla nauczycieli .Tegoroczne spotkania, rozpoczęła prelekcja poświęcona BEZPIECZNYM ZAKUPOM W SIECI, przygotowana przez platformę handlową Allegro oraz Policję (Komendę Miejską Policji w Przemyślu) dla uczniów szkół średnich Prelekcję poprowadził Kuba Pepłoński – kierownik do spraw współpracy z… Czytaj więcej »